Królestwo Jerozolimy

Aktualności: Forum SMF zostało uruchomione!
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 662 razy)

Robert Crayon

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Renoma +0/-1
  • Wielki Mistrz Zakonu Joannitów
    • Zobacz profil
Witam
« dnia: 21 Styczeń 2021, 17:10:49 »
Witam, przybywam z Ziem Wschodniosłowiańskich. Jestem Komandorem Zakonu Joannitów i przyszedłem tu na wezwanie nieznanego Rycerza który był kiedyś Komturem. Moje Wojska Zakonne liczą aktualne 6788 Rycerzy z czego 677  to giernkowie. Mój Zakon może pomóc Bizancjum w walce z Buntownikami z Antiochii. Nasz Zakon pochodzi z Francji, ale ma siedzibę w odłegłych krainach. Były wielki mistrz Andres de Quilain w 2017 powołał mnie na dówódcę Wojsk Zakonnych i specjalnego Wysłannika w Bizancjum.
Jego Ekscelencja Czcigodny Książę Baron Robert Crayon, Lennik Ukrainy i Rusi, Wielki Mistrz Zakonu Joannitów

Gagik Bagratyda

  • Strategos
  • Ekspert
  • ****
  • Wiadomości: 1372
  • Renoma +34/-2
  • Templariusz
    • Zobacz profil
Odp: Witam
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Styczeń 2021, 17:30:58 »
Nie, panie Konstantinosie, tak też nie jest dobrze. Połowa ludności Cesarstwa w Zakonie? Zachęcam, aby urlop od Bizancjum był nieco dłuższy.
o. Gagik Bagratuni

Wielki Przeor Zakonu Ubogich Rycerzy Chrystusa i Świątyni Salomona

Գագիկ Բագրատունի



Robert Crayon

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Renoma +0/-1
  • Wielki Mistrz Zakonu Joannitów
    • Zobacz profil
Odp: Witam
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Styczeń 2021, 17:35:32 »
Ja nie jestem Konstantinos, Jestem Robert, Nie zman jakiegoś Paleosa?
Jego Ekscelencja Czcigodny Książę Baron Robert Crayon, Lennik Ukrainy i Rusi, Wielki Mistrz Zakonu Joannitów

Robert Crayon

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Renoma +0/-1
  • Wielki Mistrz Zakonu Joannitów
    • Zobacz profil
Odp: Witam
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Styczeń 2021, 17:42:35 »
Dobra do widzenia idę do swojej ziemi
Jego Ekscelencja Czcigodny Książę Baron Robert Crayon, Lennik Ukrainy i Rusi, Wielki Mistrz Zakonu Joannitów

Gagik Bagratyda

  • Strategos
  • Ekspert
  • ****
  • Wiadomości: 1372
  • Renoma +34/-2
  • Templariusz
    • Zobacz profil
Odp: Witam
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Styczeń 2021, 17:49:14 »
Kiepsko Pan udaje. Niektóre dowody:
1. Zarejestrował się Pan (pod nazwiskiem Robert Crayon) wkrótce po tym, jak doradziłem Panu (gdy nosił Pan nazwisko Konstantinos Paleos) urlop od Bizancjum.
2. Kontynuuje Pan (pod nazwiskiem Robert Crayon) narrację zapoczątkowaną przez Pana (gdy nosił Pan nazwisko Konstantinos Paleos).
3. Podobnie jak wtedy, gdy nosił Pan nazwisko Konstantinos Paleos, tak i teraz podaje Pan kompletnie nierealne liczby.
4. Należy Pan do nieuznanego przez nikogo Zakonu Joannitów założonego przez Pana (gdy nosił Pan nazwisko Konstantinos Paleos).
5. Podobnie jak wtedy, gdy nosił Pan nazwisko Konstantinos Paleos, tak i teraz podaje się Pan za duchownego.
6. Podobnie jak wtedy, gdy nosił Pan nazwisko Konstantinos Paleos, tak i teraz szybko Pan awansuje - w ciągu jednego dnia od przybycia został Pan Wielkim Mistrzem, tak jak w ciągu jednego dnia od przybycia został Pan arcybiskupem (gdy nosił Pan nazwisko Konstantinos Paleos).
Starczy?
I jeśli Pańskie ostatnie zdanie w poście powyżej miało być twierdzące, a nie pytające, powinno być zakończone kropką (chyba, że tak jak wtedy, gdy był Pan Leonem IV, mówi Pan "zmodyfikowanym Językiem").
Cieszymy się, że Pan sobie idzie.
o. Gagik Bagratuni

Wielki Przeor Zakonu Ubogich Rycerzy Chrystusa i Świątyni Salomona

Գագիկ Բագրատունի



Hugo de Payns

  • Mistrz Zakonu Templariuszy
  • Strategos
  • Ekspert
  • ****
  • Wiadomości: 2514
  • Renoma +26/-0
    • Zobacz profil
Odp: Witam
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Styczeń 2021, 18:34:44 »
a oprócz tego występuje Pan w stroju Templariuszy, a nie Joanitów
Wielki Mistrz Zakonu Ubogich Rycerzy Chrystusa i Świątyni Salomona


 

BloQcs design by Bloc
SMF 2.0.6 | SMF © 2013, Simple Machines
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
secretlife best mojekacper2 republikanowegokucelgradu virginia