Królestwo Jerozolimy

Aktualności: Forum SMF zostało uruchomione!
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Autor Wątek: Raport Inspektora Cesarskiego za miesiąc lipiec 2021 r.  (Przeczytany 475 razy)

Gagik Bagratyda

  • Logothetes
  • Ekspert
  • ****
  • Wiadomości: 1372
  • Renoma +34/-2
  • Templariusz
    • Zobacz profil
Raport Inspektora Cesarskiego za miesiąc lipiec 2021 r.
« dnia: 06 Sierpień 2021, 13:06:52 »
Podobnie jak w zeszłym roku, lipiec był miesiącem mniejszej aktywności na naszym forum. Nie ma w tym nic dziwnego - wakacyjne wyjazdy nie sprzyjają zaangażowaniu w mikroświecie, np. ja sam przez większość miesiąca nie miałem dostępu do internetu.

 Ponownie trzecim najbardziej aktywnym Rzymianinem był król Jerozolimy, który napisał 11 postów. Ja napisałem ich o pięć więcej. Większość, bo aż 42 z 79 postów w ciągu tego miesiąca była autorstwa Wielkiego Mistrza. Nikt inny nie napisał więcej niż kilku postów, nawet Basileus i Autokrator Rzymian był autorem tylko trzech. Nie można tego jednak porównywać z jego całkowitą nieobecnością, która trwała od początku kwietnia do połowy czerwca.

 Najwięcej postów napisaliśmy w następujących wątkach:

1. "Ewangelia na dziś" - 30 postów;
2. "Bizantyjski zakątek memiczny" - 11;
3. "Wizyta dyplomatyczna L.Dalkowskiego" - 8;
4. "Nieobecności' - 7;
5. "Ἁρματοδρομία - wyścigi rydwanów" - 6;
6. "Wizyta JKM Michała IV" - 4;
7. "Witajcie "- 4;
8. "Jaffa" - 4;
9. "Zaproszenie" - 2;
10. "Różności o realnym Bizancjum." - 2;

 Myślę, że jak na środek wakacji, nie jest źle. Wprawdzie narracji zabrakło, ale za to rozwija się w naszym kraju sport. Wzbudzamy też zainteresowanie za granicą - trzy z dziesięciu najbardziej aktywnych wątków to wizyty obcokrajowców. Teraz jednak pora wziąć się do pracy i wyjść z wakacyjnego marazmu.
o. Gagik Bagratuni

Wielki Przeor Zakonu Ubogich Rycerzy Chrystusa i Świątyni Salomona

Գագիկ Բագրատունի



 

BloQcs design by Bloc
SMF 2.0.6 | SMF © 2013, Simple Machines
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
castlecraft lisypl ironknights pilsudskiegodietricha duesicilie